Kredyty frankowe szkolenie

W celu doskonalenia zawodowego oraz zapewnienia Państwu jak najlepszej obsługi prawnej w sprawach związanych z dochodzeniem roszczeń z umów kredytów frankowych, w dniu 6 marca 2020 r. uczestniczyłem w szkoleniu „Kredyty frankowe – zagadnienia praktyczne” organizowanym przez Centrum Szkoleń EUreka, które odbyło się w Warszawie w Garden Floor Tower Chodna 51.

Szkolenie prowadzone było przez doświadczonego w zakresie dochodzenia roszczeń z umów kredytów frankowych radcę prawnego – dr Marcina Jagodzińskiego, w którego stronę składam ogromne podziękowania za w pełni praktyczne podejście do tematu kredytów frankowych.

W trakcie szkolenia faktycznie zostało przekazane know – how oraz doświadczenie praktyczne wyniesione z wieloletniej praktyki na sali sądowej, jak również doświadczenie i know – how kilkuset prowadzonych spraw frankowych.

Szkolenie podzielone było na 5 części:

Część 1 – Zagadnienia wstępne związane z przyjęciem i zaopiniowaniem sprawy „frankowej”. Postępowanie reklamacyjne w Banku.

Część 2 – Redagowanie pozwu. Argumentacja zawierana w pismach procesowych.

Część 3 – Rozprawy w sprawach frankowych

Część 4 – Ubezpieczenie Niskiego wkładu własnego

Część 5 – Pozostałe zagadnienia z zakresu postępowania cywilnego (ze szczególnym uwzględnieniem wpływu nowelizacji kodeksu postępowania cywilnego – ustawa z dnia 4 lipca 2019 r.).

Gorąco polecam udział w szkoleniu dla wszystkich osób, które zainteresowane są tematyką kredytów frankowych i dochodzeniem roszczeń z tytułu umów kredytów frankowych (szkolenia prowadzone są w całej Polsce).

Zapraszam Państwa do współpracy w zakresie dochodzenia umów z kredytów frankowych oraz ubezpieczeń niskiego wkładu własnego. Zobacz zakładkę kredyty frankowe Białystok.

Dodaj komentarz